Efektīva komunikācija

Kā veidot efektīvu komunikāciju, saprast un būt saprastam,

dzirdēt un būt uzklausītam.

Ja mani nedzird – neprotu uzrunāt. Es nedzirdu – neprotu klausīties.

Sajūta, ka runājam divās dažādās valodās?

Efektīva komunikācija – vai to ir iespējams aptaustīt?

Visticamāk, ka nē, bet tās trūkuma rezultātā radītos zaudējumus – tos gan jūtam!

Dažkārt ir grūti izšķirt - kurš komunicē veiksmīgāk - vai tas, kurš runā nepārtraukti, vai tas kurš runā maz, bet trāpīgi. Tieši tādēļ - šis treniņš ir abiem no šiem cilvēku tipiem - vieniem palīdzēs iemācīties klausīties un savu runas plūsmu virzīt efektīvāk, otriem vairāk runāt un strādāt ar citiem komunikācijas kanāliem.


Kad: 8. oktobrī 2019 Valmierā

         29. oktobrī 2019 Rīgā

Cikos: 9:00 - 17:00

Investīcijas: 130 eiro + PVN

Treniņu vada: Ilze Seisuma


REĢISTRĒTIES
Aicinām Tevi uz vienas dienas treniņu, lai teorijā un praksē apgūtu veiksmīgas komunikācijas prasmes.

Komunikācija (lat.communicatio - kopība) tā ir sazināšanās, saskare un informācijas pārraide - tik vienkārši un reizē tik sarežģīti. 

Galvenās lietas ar kurām treniņā strādāsim:

  • komunikāciju veidi uzņēmumā un starp uzņēmumiem - cik svarīgi tie ir un kuru no tiem izvēlēties?
  • galvenie komunikācijas šķēršļi un ko ar tiem darīt.
  • raports, verbālā un neverbālā komunikācija ar praktiskiem uzdevumiem. Kura no ietekmēm ir nozīmīgāka? Ko mēs sakām vai kā mēs to darām?
  • nenovērtētā prasme - klausīšanās - kā Tu klausies un vai arī sadzirdi? Uzzināsi un praksē sajutīsi, kādi ir aktīvās klausīšanas paņēmiem un kādēļ tos ir svarīgi pielietot ikdienas komunikācijā.
  • efektīvie jautājumi - māka uzdot jautājumus tā, lai tas stimulētu uz jaunradi, radošu domāšanu un jaunām idejām, pie kam, vedinot iziet ārpus ierastajiem domāšanas rāmjiem un iedomātiem strupceļiem. 

Ja Tev ir svarīgi veicināt savstarpējo sadarbību komandā, ar sadarbības partneriem un klientiem – tad tiekamies ar Ilzi Seisumu, lai iegūtu dažus “knifus” par to, kā sarunu vadīt, lai sasniegtu mērķi un kāds patiesībā ir šīs sarunas mērķis. 

ILZE SEISUMA

Treniņa vadītāja.

Biznesa un personīgas efektivitātes trenere, koučs, finanšu eksperte un vairāku uzņēmumu vadītāja. Ik gadu gūst starptautisku pieredzi vadot, asistējot un mācoties pasaules mēroga treniņos.

Ir plaša spektra eksperte, kura vada treniņus par līderības, motivācijas, komandas veidošanas un efektivitātes paaugstināšanas tēmām un jautājumiem, kā arī par biznesa attīstību (finanšu plānošana un pārraudzība, uzņēmumu procesu un efektivitātes audits, u.c.).

Ilzes kā treneres misija ir - Radošs enerģijas ieguldījums!

  • Kopš 2005.gada aktīvi vada dažādas apmācību un treniņu programmas.
  • Izstrādājusi un realizējusi vairākas treniņu programmas biznesa un personīgajai izaugsmei - piemēram, 2014.gadā izstrādāta un realizēta programma jauniešiem (14.-17.gadiem) "Līderu Planēta" (www.lideruplaneta.lv)
  • Realizējusi vairākus pārmaiņu procesus uzņēmumos - cilvēkresursu novērtēšana, komandas izveidošana, darbinieku motivēšana, procesu efektivitātes paaugstināšana, finanšu rezultātu pārraudzība, u.c..
  • Biznesa un personīgās efektivitātes mijiedarbībā tiek radīta platforma jauniem sasniegumiem un izaugsmei. Kopīgi tiek veidots izrāviens jaunā, kvalitatīvi augstākā līmenī. Izrāviens domāšanā, rīcībā, vērtībās. 


Kad: 8. oktobrī 2019 Valmierā

         29. oktobrī 2019 Rīgā

Cikos: 9:00 - 17:00

Investīcijas: 130 eiro + PVN

Investīcijas


*īpašais piedāvājums LTRK biedriem - 15% atlaide no treniņa cenas


 .