Praktiskā pārdošana un klientu apkalpošana


Pārdošana un klientu apkalpošana joprojām ir neatņemama sastāvdaļa uzņēmumu panākumu formulā. Arī Tev tagad ir iespēja uzzināt, kā paaugstināt sava uzņēmuma rezultatīvos rādītājus ar esošajiem resursiem!

Šis treniņš ir kas pavisam atšķirīgs no ierastā – biznesa un pašizaugsmes metožu apvienojums, ko papildina trenera praktiskā pieredze, vadot dažādu jomu uzņēmumus.

Treniņa procesu veido praktiska mijiedarbība ar treneri un treniņa dalībniekiem – aktuālu jautājumu un situāciju analīze, diskusijas un pāru vai grupu darbi, kā arī apgūtās vielas integrācija ikdienas darba procesā.

Mācību struktūra veidota tā, lai nodrošinātu rezultātus gan īstermiņā, gan, izmantojot treniņa laikā gūtās zināšanas un prasmes, gūtu panākumus ilgtermiņā. 

Tās ir 3 dienas praktiska treniņa ar videoierakstu un tā analīzi, individuālie un grupu darbi ar dažādu situāciju analīzi, dalībnieku diskusijas un simulācijas u.c. Mācību procesu veidojam kā praktisku treniņu ar aktīvu dalībnieku iesaistīšanu, akcentējot dalībnieku aktuālos jautājumus un meklējot nestandarta risinājumus.Investīcija izaugsmē

500€ + PVN

Maksa par 1 dalībnieku par visu apmācību programmu 

3 pilnas darba dienas

ar 2-3 nedēļu pauzi starp tām

Sākam 

2020. gada 15. Novembrī

turpinām vienojoties ar grupu

Iepazīšanās nodarbība

13. februārī plkst. 15:00 - 17:00

Burtnieku iela 36, Rīga


REĢISTRĒTIESKādēļ tieši mūsu treniņš?

Jauni darba instrumenti 

Kā arī idejas nestandarta pieejai pārdošanas un klientu apkalpošanas procesam. Jau mācību procesā iegūtās zināšanas un prasmes tiek  integrētas ikdienas darbā

Video treniņš

Kas palīdzēs novērtēt personīgos rezultātus un atklās jaunas, vēl neizmantotas iespējas un metodes. Atgriezeniskā saite, kas ļauj paaugstināt pārdošanas meistara kompetences

Garantija

Pozitīva motivācija un skaidrs redzējums nākotnei – garantēti rezultāti īstermiņā un panākumi ilgtermiņā!

Ko Tu apgūsi treniņā?

Pārdošanas un komunikācijas guru ABC – zelta likumi un ieteikumi, kas palīdz sasniegt izvirzītos mērķus daudz ātrāk un efektīvāk!

Labāko pārdevēju veiksmīga rīcība – darbs ar iebildumiem.

Stratēģijas, principi un dzīves patiesības mūsdienu konkurences tirgū.

Pārdošanas plāns – sistemātiski pārdot un ģenerēt rezultātus katru dienu.

Personīgo kompetenču novērtējums – darba plāns kompetenču paaugstināšanai.

Cilvēku tipi – metaprogrammas.  

Video treniņš – atgriezeniskā saite.

Motivācija un pašmotivācija panākumiem.

Pārdošanas un komunikācijas algoritmi.

Treniņu vada

finanšu eksperte, vairāku uzņēmumu īpašniece un vadītāja ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi, biznesa un personīgas efektivitātes trenere.


ILZE SEISUMA

Ik gadu patstāvīgi pilnveidojas, iegūstot starptautisku pieredzi vadot, asistējot un mācoties pasaules mēroga treniņos un apmācībās. Izstrādājusi treniņu programmas biznesa un personīgajai izaugsmei.Realizējusi pārmaiņu procesus uzņēmumos, biznesa un personīgās efektivitātes mijiedarbībā radot pamatu jauniem sasniegumiem un izaugsmei

Dzīves kredo: Radošs enerģijas ieguldījums


 .